zázračná planeta země

ZÁZRAČNÁ PLANETA ZEMĚ

hudební ekologický a informační festivalPro Stánkaře

Jsme rádi, že chceš na našem setkání prezentovat a prodávat vaše výrobky.

Co očekáváme od tebe?

Naše Zázračná planeta Země je neziskovým setkáním lidí, kteří nějakým způsobem a různou intenzitou ekologicky smýšlejí, snaží se tak žít, bydlet, pracovat či podnikat. Proto podporujeme originální výrobce, jejich vlastní tvorbu a výrobky! Naopak nepodporujeme překupníky a prodejce neekologických výrobků. Vyrábíš-li něco, chceš to nabídnout či se tím pochlubit a ukázat ostatním, jsi vítaný. Chceš-li prodávat i něco co není z tvé tvorby - můžeš, ale nesmí to být většina. Vezmi si sebou svůj prodejní stánek, stolek, regál či si dopředu vymysli jak své výrobky a služby budeš prezentovat a co k tomu budeš potřebovat. Samostatné stánky nenabízíme. Pokud ti to není jasné, chceš-li s něčím poradit - napiš nám, nebo zavolej.

Co můžeš očekávat od nás?

Nabídneme ti místo k prodeji v unikátním prostředí Bečovské botanické zahrady, pomůžeme ti s instalací, případně poskytneme i nějaká prkna, nářadí apod. V omezené míře můžeme poskytnout elektriku (100,- Kč/den), ale jen pro ty co ji opravdu ke svému prodeji, prezentaci či ukázce výroby nutně potřebují. Snažte se své stánky osvětlit svíčkami (udělá to příjemnou atmosféru a možná naláká i více návštěvníků) nebo jiným druhem vhodného nezávislého osvětlení (LED lampy).

Kolik to stojí?

Podporujeme ty, co něco tvoří a příspěvek za stánek a prodej po celou dobu festivalu je tedy dobrovolný. Kdo má pocit, že něco vydělal tak nám dá příspěvek na organizaci setkání, kdo moc nevydělal, nedá nám nic a my jsme rádi, že jsme ho v jeho činnosti podpořili!!! Požadujeme ale, aby každý ze stánkařů měl zaplacené vstupné na setkání.

Upozornění!

Zodpovědnost vůči kontrolním orgánům (EET, živnostenský úřad, hygiena, bezpečnost, apod.) má každý sám za sebe! Organizátoři se od těchto povinností distancují.