zázračná planeta země

ZÁZRAČNÁ PLANETA ZEMĚ

hudební ekologický a informační festivalDobrovolníctvíAhoj!

Naše Zázračná planeta Země je neziskovým setkáním dělaným zespoda a ve volných chvílích. Nejsme profesionálové a ani vlastně nechceme být. Nechceme se posunout mezi festivaly s množstvím pořadatelů, masou lidí, s uzavřenými zónami, zákazy, apod. I když pravidla chování jsou samozřejmě nutná. Občas jsme vyčerpaní z přípravy a i v průběhu festivalu doslova nevíme kam a co dříve…
Vše děláme takříkajíc na koleně. Kdo z vás nás už navštívil, ví o čem píšeme. Velmi by nám tedy pomohlo pár rukou a hlav, které by nám v průběhu festivalu pomohly. Potřebujeme pomoct s úpravou místa konání, s přesunem materiálů, s pomocí vystavujícím, prodávajícím či účinkujícím. Potřebujeme dohlédnout na úklid areálu, s nasměrováním účastníků, s přípravou informačních cedulí, s přivítáním na vstupu a prodejem vstupenek, s organizací dopravy a parkováním. Třeba i roznést občerstvení pro účinkující. Je toho docela dost….
Podobné akce a festivaly mají tyto služby placené, my to bohužel nemáme a ani nechceme, myslíme si, že to zvládneme spolu s vámi sami!
Čím více budeme účastníkům vše připravovat, o vše se jim starat a návštěvníci budou jen sedět, tím více bude akce závislá na vstupném a taky se vytratí pohoda a spoluzodpovědnost.
Stejně jako péče o naší přírodu je věc dobrovolná a na naší zodpovědnosti, tak to máme i s organizací na Zázračné planetě. Chceme, aby jste i vy měli pocit, že jste toho součástí.
Chceš-li nám tedy pomoci - budeme rádi a můžeme ti nabídnout:
zdarma vstup na festival
zdarma přespání ve stanu nebo v teepee
základní jídlo a pití po celou dobu festivalu
upřímné poděkování od organizátorů a všech účastníků

Kontaktuj nás na našem emailu. Děkujeme.